Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2024

Την Τετάρτη 14.02.2024, το 5ο Εσπερινό ΕΠΑΛ Πάτρας έκοψε την πρωτοχρονιάτικη πίτα με τη συμμετοχή των μαθητών/τριών και των εκπαιδευτικών του σχολείου.

Με την παρουσία τους μας τίμησαν σπουδαστές της Πειραματικής Σχολής Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης Πάτρας. της ειδικότητας “Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης – Αρχιμάγειρας (chef)”, συνοδεία του εκπαιδευτή τους κ. Γεώργιο Τσουνάκα, Executive Chef, οι οποίοι ετοίμασαν τις βασιλόπιτες και τους ευχαριστούμε θερμά!

Την εκδήλωση άνοιξε ο Διευθυντής του σχολείου κ. Παναγιώτης Αναγνώστου και ο Υποδιευθυντής κ. Αθανάσιος Σκαρτσώρας, οι οποίοι καλωσόρισαν τους παρευρισκόμενους και ευχήθηκαν για τη νέα χρονιά. Η εκδήλωση ολοκληρώθηκε με την ανεύρεση των φλουριών και την ανακοίνωση των δώρων.

Και του χρόνου!