Αίτηση–Δήλωση για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021

5EPALΕΞΕΤΑΣΕΙΣ, ΝΕΑ

Υποβολή ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΜΑΘΗΤΕΣ της Αίτησης–Δήλωσης για συμμετοχή στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2021.

από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου μέχρι και τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020

Oι μαθητές της τελευταίας τάξης των ΕΠΑΛ έτους 2021 καλούνται να υποβάλουν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) προς τη σχολική τους μονάδα την Αίτηση – Δήλωση (Α-Δ), από Τετάρτη 25 Νοεμβρίου μέχρι και τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020, η οποία στη συνέχεια θα καταχωριστεί ηλεκτρονικά.

Διαβάστε τις ΟΔΗΓΙΕΣ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΟΣ (μπλε κουμπί) και κατεβάστε-αποθηκεύστε το ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ 2 (κόκκινο κουμπί) της Αίτησης-Δήλωσης στον υπολογιστή σας. Στη συνέχεια συμπληρώστε το (μόνο τα γκρι στοιχεία) με όποιο πρόγραμμα επεξεργασίας κειμένου διαθέτετε.

Όποιος υποψήφιος μαθητής επέλεξε την προτίμηση για τα Μουσικά Τμήματα, πρέπει υποχρεωτικά να συμπληρώσει και την Αίτηση-Δήλωση για τα ΜΟΥΣΙΚΑ.

Τέλος, στείλτε τα συμπληρωμένα έντυπα ηλεκτρονικά (με e-mail) στο σχολείο σας, μέσα στην προβλεπόμενη προθεσμία.