Αγιασμός στο 5ο ΕΠΑΛ

micro agiasmos2015Την Παρασκευή, στις 7.00 μ.μ. έγινε ο καθιερωμένος αγιασμός για την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς στο προαύλιο του σχολείου μας. Παρόντες ο Διευθυντής του 5ου ΕΠΑΛ Αθανάσιος Ρήγας, ο Διευθυντής του 2ου Ε.Κ. Κων/νος Γιαννόπουλος, ο σύλλογος

Κοπή Πίτας στο 5ο ΕΠΑΛ

DSC01686Την Τετάρτη 14 Ιανουαρίου 2015 στον χώρο του Σχολείου έγινε η κοπη της πίτας για το 2015. Στην εκδήλωση συμμετειχαν οι εκπαιδευτικοί και όλοι οι μαθητές του σχολείου μας.

Γιορτή 28ης Οκτωβρίου 2014

microΣτη διάρκεια της γιορτής για την 28η Οκτωβρίου, δόθηκαν τα αριστεία και βραβεία στους μαθητές του σχολείου μας που με την επίδοσή τους επρώτευσαν στη διάρκεια της σχολικής χρονιάς 2013-14Παρόντες στην εκδήλωση ήταν ο Περιφερειάρχης Δ. Ελλάδος κ. Απόστολος Κατσιφάρας καθώς και ο Διευθυντής του 2ου Ε.Κ. Κων/νος Γιαννόπουλος.

για φωτογραφιες, κλικ στο Continue Reading

Εγγραφή